22 Oca 2013

En İyi Kore Dizileri

1. Protect The Boss

İzlerken Gerçekten Çok Eğleneceksiniz Komedi-Romantik tarzında  Oyuncu kadrosu süper. Bol Bol Güleceğiniz bir dizim bu :) 


2. Secret Garden
Bu dizimiz benim ilk dizimdi gerçekten sürükleyici bir dizimiz hiç sıkılmayacağınızın garantsini verebilirim onların aşkları anlatılmaz yaşanır tarzda Komedi-Melodram-Romantik  Hyun Bin imizin bir dizisi :)


3. God Of Study

Burda ise özellikle biz Korecanları ilgilendiriyor gerçekten süper bir dizimiz buda kadrosunu derseniz hiç sormayın Okul Dizilermizden :)KONUSU

Sıradan bir avukat olan Kang Ho Suk, kendini asi öğrencilere öğretmenlik yapmaya adar. Onlara, içlerinden 5 kişiyi, Kore'nin en prestijli kolejlerine sokacağına dair söz verir.
Dizi, 5 Lise son sınıf öğrencisiyle, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek sert bir öğretmenin hikayesini anlatır. Bu 5 kahraman, tüm ülkedeki en kötü lisede okumaktadır. Okuldaki diğer öğrenciler gibi, onların da gelecekle ilgili hiç bir umutları veya beklentileri yoktur. Bundan dolayı, okul kapanma aşamasına gelmiştir. Yetkililer, okullarını kapanmaktan kurtarmak için bir avukata başvurmak zorunda kalır. Bu avukat, öğrencilerin özel öğretmeni oluverir ve okuldan 5 öğrenciyi ülkenin en iyi üniversitesine yerleştirmeye yemin eder.


Yoo Seung Ho-  Benim için gerçekten 1 numara I Miss You (2012) de oynadı 
Park Ji Yeon - tanımayanımız yoktur her halde :)
Lee Hyun Woo - To The Beautiful You (2012) da oynadı vede herkesin sempatisini kazandı ordaki sevimliliği burada da aynı :) keşke önceden keşfetseydim :)


ayrıntılı anlatmak isterdim ama zamanımız kısıtlı malum :)

 4. To The Beautiful You (2012)
Sulli-Min Ho-Lee Hyun Woo'muzun  oynadığı dizilerden bunu da ölesiye tavsiye ediyorum oyunculukları süperdi :) buda Okul dizilerimizden 

Bir kızın Erkek [Sulli (F(x))] kılığına girip erkek lisesine gitmesiyle başladı her şey. Erkek kılığına girmesine sebep olan  Kang Tae Joon(?)  yani (Choi Min Ho muz :) )

Şimdilik bu kadar hazırlaya bildim davamıyla gelicem bekleyim beni :)                                   

2 yorum:

  1. Gerçekten Teşekür Ederiz paylaşımlar için Yeni Blogunuz hayırlı olsun umarım devam edersiniz blog yonetmek sayfa yonetmekten gerçekten daha çok zor umarım becerir ve devam edersınız :D

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten teşekür ederim :) umarım başarılı oluruz :D

    YanıtlaSil